Skip to content

Mgr. Ing. Ing. Tomáš Kubík, advokát, partner

Mgr. Ing. Ing. Tomáš Kubík
 
Kontakt:
Na Příkopě 857/18,
110 00 – Praha 1
tel.: +420 224 283 619
datová schránka: qh34bxk

 

Vzdělání:
Právnická fakulta UK (Mgr., 2003)
Obchodní fakulta EU (Ing., 1996)
Strojní fakulta STU (Ing., 1992)

Tomáš Kubík svá studia práv dokončil v roce 2003 na právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V advokacii působí od roku 2003. Své pracovní zkušenosti v advokacii získával v předních českých advokátních kancelářích mezinárodního významu. Na jaře 2013 se stal zakládajícím partnerem v Kubík Partners advokátní kancelář s.r.o.

Před vstupem do advokacie působil Tomáš nejdříve v mediální oblasti, naposledy jako vedoucí redakce českého vydání předního evropského odborného specializovaného titulu. Poté působil v několika manažerských pozicích v největší developerské společnosti v ČR.

Ve své advokátní praxi se Tomáš specializuje zejména na obchodní právo, občanské právo včetně procesního a je odborným supervizorem v advokátní kanceláři. Kromě advokátní praxe Tomáš také vyučuje na Právnické fakultě UK v Praze a je rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky.

Tomáš je členem České advokátní komory, Slovenské advokátní komory, České automobilové společnosti, Kanadské obchodní komory v ČR a Syndikátu novinářů ČR.

Zpět